in ,

Сара Мејс си постави предизвик за соврешно тело, па го покажа резултатот: „Можеби не е перфектна форма, но голем чекор за мене“ (фото)

0

Пејачката Сара Мејс редовно се рекреира во природа, особено поради својата наследничка, ќеркичката Илина, која веќе е потпораснато детенце.

Мама Сара, како што пишува на Инстаграм си поставила тринеделен предизвик да дојде до соврешена физичка форма со третмани од: лополиза, дренирачка масажа, слим масажа, кавитација, LPG, и нормално исхрана, многу вода и 5дена во неделата фитнес и кардио.

Сега пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која ја крена маичката и го покажа резултатот од предизвикот.

„Можеби не е перфектна форма, но голем чекор за мене после долго време“ напиша Мејс и покажа како изгледа 21 месец по породувањето.

Пејачката најави дека промената продолжува!

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НЕШТА СО КОИ МАЖИТЕ СЕ СООЧУВААТ И БОРАТ СЕКОЈДНЕВНО, А ЖЕНИТЕ НЕ ГО ЗНААТ ТОА

Идеја за појадок: Лепчиња со кашкавал