in ,

(ФОТО) ШИК ФРИЗУРИ ЗА ОВА ЛЕТО СО КОИ СЕКОГАШ ЌЕ ИЗГЛЕДАТЕ УБАВО

Врелите летни денови се пред нас, а тоа е период резервиран за разиграни и опуштени фризури

Летото е период кога не сакаме премногу да претеруваме со стилизирањето на косата, а и тоа е и период кога опуштените и разиграни фризури кои не се премногу „средени“ се идеални. Ви споделуваме неколку одлични предлози кои сигурно ќе ви послужат како стилска инспирација.

Повеќе од натписот моќете да видите на наредниот линк: ШИК ФРИЗУРИ ЗА ОВА ЛЕТО

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. ЈУНИ 2020 ГОДИНА

Нега на лице под заштитни маски