in ,

ДОМА СО ЛЕА: Се пакувам за во болница

Леа заминува наскоро кога ќе дојде време во болница а ова видео го сними за сите иднини мамички за да бидат во тек за она што им е потребно пред породувањето. Погледнете го видеото испод:

Леа Ризаова го отвори Јутуб каналот Дома со Леа во 2018 откако се роди нејзината прва ќерка Зара. Идејата беше да се преслуша себеси како родител и да даде поддршка на сите нови и идни родители преку прикажување на реални родителски предизвици, различни од она што не учат старите книги и го гледаме како пример на Инстаграм. Видеата ги прави според ситуациите со кои се соочува како мајка и се труди покрај личните увиди да пренесува и актуелни сознанија за кои има малку ресурси на македонски јазик. Јутуб каналот Дома со Леа е личен влогерски проект со над 70 авторски видеа, не заборавајте да дадете LIKE и SUBSCRIBE ако ви се допаѓаат содржините.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Слушнете ја новата песна на Сузана Спасовска, ќе биде хит на македонските свадби

ЈУНИ ЌЕ БИДЕ НАЈРОМАНТИЧНИОТ МЕСЕЦ ЗА ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ