in ,

Вака изгледа колепката во која ќе спие Жељко Ражнатовиќ (фото)

0

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ неодамна се реализираше во улогата на баба и го доби првото внуче Жељко.

Уште пред неговото раѓање се пишуваа за новиот член на семејството Ражнатовиќ. Па така српските мидиуми пишуваа како ќе се вика бебето, детали за породување на снаата на Цеца, Богдана, како ќе изгледа собата на малиот Жељко, па се до тоа дека Цеца нарачала златна колепка за внукот.

Сега медиумите објавија фотографија од колепката во која ќе спие малиот Жељко.

Душекот е изработен од природни материјали, кои се зашиени со рака. Тие се, на барање на Цеца, во кралска сина боја. Она што е најинтересно е дека главен детаљ на колевката е буквата Ж, која е златна.

Инаку, Цеца и Вељко се позитивни на коронавирус и се во изолација во нивниот дом на Дедиње.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Рецепт на денот: Чоколадно трилече

Што ќе се случи со вашето тело доколку 7 дена не консумирате шеќер?