in ,

(ФОТО) ОВА Е ВРВОТ НА СЛАТКОСТА – ПРЕСЛАТКИ ЦРНИ МАЧИЊА КОИ ЌЕ ДЕФИНИТИВНО ГИ СОПИРААТ СИТЕ СУЕВЕРИЈА

Со векови генерално постои верување дека црните мачки носат несреќа – Но тоа е само мит, а овие преслатки црни мачиња се доказ дека не постои можност тие да бидат лоши.

Повеќе од натписот ќе најдете на наредниот линк: ПРЕСЛАТКИ ЦРНИ МАЧИЊА

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) КАКО НА СТИЛСКИ НАЧИН ДА НОСИТЕ ХЕЛАНКИ И НАДВОР ОД ТЕРЕТАНА

Паричната помош од 14.500 денари на владата ја подели естрадата: За едни – „ситниш“, за други – „бакшиш“!