in , ,

ВИДЕО: Нешто во врска со новата песна на Тхе Чикс – Бакнеж

Видеото е направено утринава во во него можете да слушнете моето мислење за новата песна на Тхе Чикс – Бакнеж. Погленете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12. ЈУНИ 2020 ГОДИНА

ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ СЕКОГАШ СЕ ВЉУБУВААТ ВО ПОГРЕШНИ ЛИЧНОСТИ