in , ,

Би ја препознале ли во вакво издание: Елена Петреска со нов имиџ (фото)

Пејачката Елена Петреска е голем љубител на модата и често знае да направи некоја трансформација на себа.

Најпрепознатлива е по својата црна коса и специфичните модни парчиња кои вешто умее да ги искомбинира.

Периодов, во време на пандемија најмногу е  дома со децата и сопругот, а не заобиколува да се посвети на себе кога се во прашање убавината и негата.

Па така, овој пат на својата коса додаде екстензии во карамел нијанса кои одлично и прилегаат, а облече и младешка модерка комбинација од сино кусо здолниште споено со бел топ.

Како ви се допаѓа новата Елена?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Марија Шерифовиќ имала три неуспешни обиди на вештачко оплодување?

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 13-14 ЈУНИ 2020 ГОДИНА