in ,

(ФОТО) ОВА ЛЕТО Е НЕЗАМИСЛИВО БЕЗ НИВ – ФУСТАНИ СО ГОЛИ РАМЕНА

Врелите летни денови со вакво модно парче се и повеќе од добредојдени. 

Овој модел на фустан и понатаму е главен кога се во прашање летните трендови
Кога ќе помислиме на лето, првите модни асоцијации се сандали, шешири и секако – голи рамена.

Трендсетерките и понатаму се вљубени во летните фустани кои ги откриваат голите рамена кои даваат малку умерен сексапил и доста елегантен изглед.
Ова лето помеѓу најатрактивните трендови се фустаните со цветен дезен а секако тука се и еднобојните модели во светли нијанси кои можете да ги комбинирате со секаков вид на обувки.
Врелите летни денови со вакво модно парче се и повеќе од добредојдени.

Повеќе од написот ќе најдете на наредниот линк: ФУСТАНИ СО ГОЛИ РАМЕНА

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кога Каролина Гочава имаше 13 години: „Песната не ја паметите, а имам и лош ден за фризурата“ (видео)

(ФОТО) НАЈУБАВОТО НЕШТО ШТО ЌЕ ГО ВИДИТЕ ДЕНЕС – ОВЦИТЕ ШИРАТ СРЕЌА И ЉУБОВ