in , ,

Слаткар си доби по нос од синчето Моша (фото)

Слаткар и Сања Николиќ неодамна за првпат се остварија во улогата на родители и добија машко бебе.

Наследникот го носи името Моша, и сега е центарот на нивниот свет.

Сања отсекогаш била резервирана за приватноста, па така и сега не е од оние мајки кои објавуваат фотографии од секојдневието на мајчинството но затоа е тука тато Марко кој се почесто споделува интересни монети на социјалните мрежи.

Овој пат му ги „грицкаше“ малите стапалца, а Моша како да сакаше да му каже дека е непослушен, па бидејќи не може да зборува му возврати со бебешка клоца во главата- момент кој ги насмеа следбенците на популарниот македонски рапер.

Инаку, неодамна Салткар објави и како го услива синот со приспивна песничка која самиот си ја измислил.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФРАНЦУЗИНКИТЕ ГИ ОТКРИВААТ СВОИТЕ НАЈВАЖНИ ТАЈНИ ЗА УБАВИНА

Ања Ветерова првпат ја покажа мајка си (фото)