in , , ,

Kој вели дека не се разбира во мода? Еве колку вреди чантата на Драган Стојковиќ Босанац

Стајлингот на Драган Стојковиќ Босанац често знаат да се најде на мета на шеговити коментари во реалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Меѓутоа, еден аксесоар со кој Босанац се појави во музичкото шоу го покажува спротивното.

Имено, во „Ѕвездите на Гранд“ може често да се слушне дека композиторот не се интеренсира за мода и дека не го интеренсираат брендирани работи, но вистината е сосема поразлична.

Чантата која ја носи Босанац припаѓа на брендот „”Emporio Armani”.

Ваквите торби чинат 1 500 фунти односно 100 000 денари бидејќи се изработени од најфина кожа.

Извир: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Стефан од „Некст Тајм“ за првпат го покажа татка си (фото)

Од стар автобус, направил удобна викендичка (ФОТО)