in , ,

Јана Бурческа повторно е бремена – го откри и полот на бебето

Македонската поп пејачка Јана Бурче по три години повторно е бремена и ќе се реализира во улогата на мајка пишува репортер.мк

Како што пренесува порталот, Јана е во осмиот месец од бременоста и наскоро со сопругот ќе добијат син.

„Новиот мангуп во семејството треба да пристигне наскоро, а ние се уште водиме дебата за името на бебето. Таткото е среќен што ќе добие син, а и јас исто така“ вели Јана за репортер.

Потсетуваме, пред години ја претставуваше Македнија на Евровизија во Киев каде што откри дека е бремена и ќе стане мајка.

Тогаш нејзиниот момче, а сега сопруг Александар ја побара Јана за сопруга пред милинскиот аудиториум.

Во 2017 година, Јана и Александар ја добија својата ќерка Дона која наскоро ќе добие братче.

Целиот текст прочитајте го на репортер.мк

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НАЈНОВ ХИТМЕН 2 КОНТРАКТ НА ВЕЛЕШАНЕЦОТ АЗИРУС ГЕЈМИНГ: HITMAN 2 – SMASH – NEW YORK

Стефан од „Некст Тајм“ за првпат го покажа татка си (фото)