ВИДЕО: Преслатка снимка како бега зајачето од кучето


На Твитер се појави сникма како едно мало зајаче скака и бега од исто така мало куче. Кучето нико да дојде и да го фати зајачето. Не викаат бадијела брз како зајек, погледнете го видеото…

Previous Од стар автобус, направил удобна викендичка (ФОТО)
Next Јадете портокалово: Морков и тиква за поздрав живот

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *