in ,

Домашни бургер лепчиња без јајца – и не ви треба рерна за печење

Искористете го викендот за да направите вкусни домашни бургери за кои и сами ќе ги подготвите лепчињата.

Со овој рецепт на Toasted ќе научите како да направите домашни лепчиња без јајца и плус – не мора да печете во рерна!

Уживајте во ручекот!

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ја игнорирала судската одлука: Северина мора да плати казна поради објава на Инстаграм

Нагол пораст на онлајн бизниси во Македонија