in

(ФОТО) ЌЕ СЕ РАСТОПИТЕ – ФОТОГРАФИИ ОД МАЧКИ КОИ ЌЕ ВИ ГО ПОПРАВАТ РАСПОЛОЖЕНИЕТО

Цврсто веруваме дека најдобриот начин добриот ден да го претворите во совршен е да поминете некое време со овие опасно слатки мачки.

Без навреда на сите љубители на кучиња, но и мачките се подеднакво одлични миленици.
Но не грижете се ако и самите немате маче или две во овој миг. Направивме галерија на неодоливи мачки кои ќе ви прават друштво.
Без оглед на тоа што прават, па макар и седеле во кујната или се протегале на каучот, секогаш се фотогенични. Мачките едноставно не може да испаднат лошо на фотографиите. Животот на мачките е како годишен одмор без крај..

Повеќе видите на наредниот линк: ЌЕ СЕ РАСТОПИТЕ – ФОТОГРАФИИ ОД МАЧКИ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Запознајте ја најдобрата Јутуберка во Македонија од Скопје и погледнете го нејзино најново видео

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 6-7 ЈУНИ 2020 ГОДИНА