in ,

Прославата за внукот на Цеца за момент прекината: Сите истрчаа надвор да гледаат (видео)

Снаата на Цеца Ражнатовиќ се породила вчера наутро и на свет донесе син кој го носи името на дедо му Жељко.

Семејството Ражнатовиќ е пресреќно затоа што тој донесе радост во нивниот дом, а како што веќе се пишуваше на големо, во вилата на Дедиње имаше прослава по повод неговото раѓање.

Во еден момент, се заблеска небото над вилата на Цеца, а целото семејство и присутните гости истрчаа за посебното изненадување.

Имено, Цеца подготви прекрасен огномет по повод раѓањето на нејзиниот внук.

Еве како изгледаше тоа:

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Холивудскиот актер ја смени верата поради убавата Србинка: „Моите деца ќе зборуваат српски“ (фото)

Ви опаѓа косата? Пристигнува неочекувана помош од едно слатко задоволство