in , ,

„Коса што чешел не видела“: Вака изгледа Елена Стојановска кога се буди наутро (фото)

Велат дека убавината на жената се познава кога таа се буди наутро.

Во време кога естетските корекции и силната шминка се „ин“ и повеќе од доволно, ретко да се воодушевуваме на природната женска убавина.

ТВ водителката на утринската програма на телевизија Сител „Ја сакам Македонија“, Елена Стојановска иако се буди во раните утрински часови за да стаса на работа и да ги поздрави гледачите наутро, секогаш има умерена шминка која ја бараат камерите и природно издание кое е нејзин заштитен знак.

Елена а активна на Инстаграм, а овој пат покажа како изгледа веднаш по будење, како што вели со „коса што чешел не видела“, но дури и таква Елена е вистинска убавица.

Средувањето за неа може и да почека, бидејќи кафето е најиниот приоритет. Наздравје!

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Која е најголемата љубов на Тоше која се уште оди на неговиот гроб?

0

(ФОТО) ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА ЕРИС – СЛАТКАТА БОРЗОИ КОЈА ИМА НАЈДОЛГА УСТА НА СВЕТОТ