in

МАЖИТЕ НАЈМНОГУ СЕ ПЛАШАТ ОД ЖЕНИ ВО ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ

Еве во кои хороскопски знаци се родени жените од кои мажите се плашат.

Силни и горди, жените родени во следните хороскопски знаци имаат голема предност во животот. Добро се снаоѓаат и напредуваат во работата, паметно го застапуваат своето мислење и знаат што сакаат. Таквите жени во љубовта понекогаш ги преплашуваат мажите.

Еве во кои хороскопски знаци се родени жените од кои мажите се плашат.

ОВЕН
Жените родени во знакот Овен имаат екстремно силна волја и немаат влакна на јазикот. Кога мажот ќе ги праша „Нешто не е во ред?“, ќе добијат брутално искрен одговор. Не е ни чудно што жените родени во знакот Овен не играат по ничија музика – всушност, самите ја диригираат.

БЛИЗНАЦИ
Тишина во друштво на жена родена во знакот на Близнаци? Тоа е невозможно, затоа што тие сакаат дискусии – а особено оние гласните. Она што за нив е плус на работното место, тоа најчесто ги плаши мажите. Штета, затоа што од толку изговорени зборови би можеле всушност нешто и да научат од нив.

ШКОРПИЈА
Мачо-мажот нема шанси кај жена родена во знакот Шкорпија. Таа со еден поглед ќе ја избрише неговата гордост и его. Тешко дека со неа ќе започне дискусија затоа што таа секогаш во ракавот има силни и непобедливи аргументи. Вистинска жена-змеј!

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СУПЕР РЕЦЕПТ ЗА НАЈВКУСНОТО ЗАДОВОЛСТВО – CHOCOLATE CHIP КЕКСИ

Атиџе: Каде и да одам, што и да правам, дури ме служи здравјето и снагата не се откажувам од пчелите