(ФОТО) ОВА Е НАЈПРЕКРАСНИОТ МОДЕЛ НА ФУСТАН ИДЕАЛЕН ЗА ОВА ЛЕТО


Дали ќе можете да му одолеете на овој модел на фустан кој ќе биде еден од најомилените трендови за ова лето?

Летната сезона ја обожаваме поради безброј причини, а една од најглавните се чини дека е поради тоа што конечно можеме да ги носиме лелеавите женствени и романтични фустани во кои се чувствуваме слободно и привлечно.
Ова лето во најдоминантните трендови спаѓа моделот со везови односно ‘ebroidery’ на кого дефинитивно нема да можеме да му одолееме.
Кога се во прашање моделите, како најпопуларни се истакнуваат оние со волуменозни широки ракави и карнери кои се совршени за било која прилика.

Повеќе мо жете да видите на наредниот линк: ОВА Е НАЈПРЕКРАСНИОТ МОДЕЛ НА ФУСТАН

Извор: srekja.mk

Previous ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ ВО СВОЈОТ РЕЧНИК ГИ НЕМААТ ЗБОРОВИТЕ „ТЕ САКАМ!“
Next Се снима српска верзија на серијата „Two and a Half Men“

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *