in , ,

Се снима српска верзија на серијата „Two and a Half Men“

http://viralno.mk/wp-content/uploads/2020/05/vyxk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVRNN01EQV8vZGE1NGY1MTJmZTBiYzgyZTk0MmRhZDZhNGJkZjQ0NTIuanBlZ5GTAs0DjgCBoTAB.jpg

„Two and a Half Man“, познатата американска комедија ќе добие српска верзија, пишува Kurir.

Серијата ќе се вика „Tri muškarca i tetka“ а во главните улоги ќе бидат Марко Јанкетиќ, Петар Бенчина и Јелисавета Сека Саблиќ.

Снимањето на пилот-епизодата е закажано за средината на јуни, а премиерата е закажана за оваа есен.

Серијата „Two and a Half Men“ која се емитуваше во периодот од 2003 до 2015 година се смета за една од најпопуларните комедии.

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) ОВА Е НАЈПРЕКРАСНИОТ МОДЕЛ НА ФУСТАН ИДЕАЛЕН ЗА ОВА ЛЕТО

За 30 дена во карантин завршила 20 онлајн курсеви