in

Хороскопски знаци кои важат за најголеми одмаздници

Раскинувањето на врската не е пријатна за никого, но многумина го прифаќаат крајот на врската и продолжуваат понатаму. Но, постојат и луѓе кои ако се емотивно повредени, ќе направат сè за да се одмаздат.

Кога станува збор за Зодијакот, припадниците на овие три хороскопски знаци важат за најголеми одмаздници.

1. Близнаци

По раскинување на врската некои Близнаци едвај чекаат да го видат бившиот како страда. Кај Близнаците дури и кога не сте виновни за нешто, виновни сте за сè.

2. Лав

Лавот мрази кога некој не го слуша и не се восхитува на неговата величественост. Тој лично нема да направи ништо, но затоа неговите „слуги“ ќе ви го загорчат животот каде и да се појавите. Ќе ангажира цела војска послушници против вас, без разлика дали станува збор за работа, на улица, во сите сфери во кои Лавовите се влијателни.

3. Скорпија

Листава не би била комплетна без Скорпијата, која е полоша и помоќна од Лавот, кога станува збор за одмазда. Скорпијата е подмолна и мистериозна, никогаш не знаете што ви мисли. Најчесто кога станува збор за бивш партнер, воопшто не ни помислува на него, но ако нешто ѝ згрешил ниту една казна нема да му биде доволна. Ќе смисли таков план за одмазда што ќе зажали што воопшто си имал работа со неа.

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ВИДЕО) КУЌИЧКИ ЗА ПТИЦИ КОИ ЛЕСНО МОЖИТЕ ДА ГИ НАПРАВИТЕ САМИ ОД МАТЕРИЈАЛИ КОИ ГИ ИМАТЕ ДОМА

НЕВЕРОЈАТНИ ФАКТИ ЗА ЗНАКОТ БЛИЗНАЦИ КОИ СИГУРНО НЕ СТЕ ГИ ЗНАЕЛЕ