in ,

Апсолутен летен хит: Ги нагласува облините, ги крие недостатоците, совршен фустан за секоја жена! (ФОТО)

Најдовме совршен модел на фустанот. Без сомнение, секоја жена ќе го сака.

Фустаните кои изгледаат како кошули се апсолутен хит веќе некое време. Штом се појавија, тие ги освоија срцата на многу жени, и има многу причини за тоа.

Покрај тоа што се практични и можат да се комбинираат со скоро сите обувки и додатоци, тие лесно можат да се претворат од спортска варијанта во елегантен стил со соодветни додатоци. Овој модел на фустани одговара скоро за секоја фигура и ги крие сите недостатоци.Лесно ги покрва сите недостатоци на телото, а благодарение на ременот околу половината, фигурата се стекнува со појава на песочен часовник.

Не постои дама на која овој модел нема да одговара добро. Пејачката и актерка Аманда Холдрен е пример за тоа како се носи овој фустан без грешка.

Извор: glamur.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Погледнете како денес изгледа Тони Брекстон на 52 годишна возраст (фото)

Почина ѕвездата од серијата „Ѕвездени патеки“ и „Сајнфелд“: Ричард Херд ја загуби битката со опаката болест