in ,

(ФОТО) ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ЛЕТНА ПРОМЕНА НА ИЗГЛЕДОТ – ТОП ТРЕНД ФРИЗУРИ ЗА ЛЕТО 2020

Ако сѐ уште размислувате која фризура да ја изберете за да внесете свежина во вашиот изглед и да зачекорите во летото со нов имиџ, ние ви го нудиме одговорот.

Доколку веќе долго време и сте верни на една иста фризура и сметате дека е крајно време да направите некоја промена ова лето, ние ви нудиме избор на најпопуларните фризури кои ќе доминираат оваа сезона. Бидејќи летото со себе носи и високи температури, голем дел од хит фризурите вклучуваат кратки ‘боб’ и ‘лоб’ стилови на фризура, па тоа додатно ќе направи да изгледате посебно ова лето доколку сте навикнати да носите долга коса.

За повеќе кликнете на наредниот линк: ТОП ТРЕНД ФРИЗУРИ ЗА ЛЕТО 2020

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 26. МАЈ 2020 ГОДИНА

Дали вака ќе биде и на плажите во Грција?