in ,

Гените се чудо: Вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер е ист како него, но тој не сакаше да го признае (фото)

0

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на неговите деца, и иако првично не сакаше да го признае, тој на крајот сепак го стори тоа.

Џозеф завршил училиште на Факултетот за бизнис и менаџмент минатата година, а очигледно ги повлекол гените на татко му во однос на  напорното вежбање, па затоа често се фали на својот Инстаграм профил со фотографии на кои го покажува своето мускулесто тело.

https://www.instagram.com/p/B6obuqDpbbn/?utm_source=ig_web_copy_link

Неговите фотографии на Инсатграм се доста слични со оние кои ги објавува Шварценегер, а од нив се гледа дека Џореф е копија на својот позант татко.

https://www.instagram.com/p/B-u3qNfJfZN/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мартин Вучиќ за татка си: „За мене секогаш татко над татковците!“

ВИДЕО: Тест на беспилотен мини модел на авион кој лета со брзина од 727 километри на час