Вељко Ражнатовиќ тргнува по стапките на мајка му и сестра му: Синот на Цеца пропеа? (ВИДЕО)


Синот на Цеца Ражнатовиќ и покојниот Аркан, Вељко го чека своето прво дете. Неговата тазе сопруга Богдана наскоро треба да се породи, а тој за прв пат да стане татко

И додека сестра му Анастасија реши да тргне по стапките на нивната мегапопуларна мајка па започна да прави музичка кариера, машкиот потомок на Цеца и Аркан се оддаде на спортот, поточно на боксот. Вељко професионално и се посвети на како што ја нарекуваат „племенитата вештина“, па во своите мечеви досега редеше само победи.

Повеќе од натписот ќе најдете на наредниот линк: Вељко Ражнатовиќ тргнува по стапките на мајка му и сестра му

Извор: vistina.com.mk

Previous СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 23-24 МАЈ 2020 ГОДИНА
Next Девојките „лудуваат“ по него: Внукот на покојниот Шабан Шаулиќ е познат фудбалер (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.