in ,

Неверојатна трансформација: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред пластичните операции (фото)

Богдана Родиќ сега Ражнатовиќ пред неколку години се најде во центарот на вниманието поради нејзината врска со синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ.

Вељко и Богдана претходната година во ноември го кажаа судбоноснота „да“ и запливаа во брачните води, а наскоро ќе станат родители и на нивното прво дете, синот за кој го одбраа име по дедото, Жељко.

Богдана се занимавала со кошарка се додека не се здобила со повреда и морала да се откаже од спортската кариера, па продолжила да има помага на родителите кои имаат тезга на пазар и продаваат пилиња.

Сепак, Богдана пред неколку години изгледаше потполно различно.

Вака изгледа снаата на Цеца пред и по пластичните операции, а корисниците на социјалните мрежи се соглуваат во едно – Богдана изгледала поубаво пред операциските зафати.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Водата од ова растение е моќен напиток – го јакне имунитетот, го регулира холестеролот, подмладува…

АНДРИЈАНА ЈАНЕВСКА ПРАШУВА: „КАКО ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА НОВА ИГРАЧКА?“ – СИТЕ СЕ СОГЛАСИЈА ДЕКА ИЗГЛЕДА ОПАСНО! (ФОТО)