in , ,

АНДРИЈАНА ЈАНЕВСКА ПРАШУВА: „КАКО ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА НОВА ИГРАЧКА?“ – СИТЕ СЕ СОГЛАСИЈА ДЕКА ИЗГЛЕДА ОПАСНО! (ФОТО)

Во период на адаптација кон топлото време, пејачката Андријана Јаневска си обезбеди играчка со која ќе се разладува, забавува, превезува…

Станува збор за мотор од марката „Suzuki V STROM 1000“ со кој Андријана се пофали на социјалната мрежа Инстаграм.

„Како ви се допаѓа мојата нова играчка?“ ги праша таа своите пријатели и следбеници, а сите се сложија дека изгледа опасно качена на големиот мотор, други пак, се изненадија дека таа воопшто управува со него.

Инаку, Андријана Јаневска деновите исто така откри дека работи на нова песна во своето домашно музичко студио.

Дали и кога е музиката во прашање ќе произлезе нешто сосема неочекувано како моторов, останува да видиме….

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Неверојатна трансформација: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред пластичните операции (фото)

0

Познатиот Боба од „Жикина динистаја“ некогаш беше тинејџерски идол, а денес е некој сосема друг, тотално непрепознатлив лик (ФОТО)