ДОМА СО ЛЕА: Корона апдејт по 2 месеци пауза


По двомесечна пауза Леа од Дома Со Леа се враќа на Јутуб. Леа во ова видео ви објаснува како ги помина одвие два Месеца во карантин. Сето тоа погледнете го во ова видео испод.

Previous Алергијата од сонце за многумина е голем проблем, еве како да се заштитите навреме
Next Колку е здрава замрзнатата храна?