in , ,

Џејла Рамовиќ го промени имиџот – еве како изгледа сега (фото)

Џејла Рамовиќ претходната година под менторство на Марија Шерифовиќ успеа да ја однесе победата во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа ја освои публиката со својот глас, но и со својата едноставност и скромност.

Џејла на социјалните мрежи се пофали дека го променила својот имиџ.

Изгледа карантинот и самоизолација влијаеле и на неа, па како и повеќето нејзини колешки таа се фрли на разубавување.

Имено, Џејла посети фризерски салон и се одлучи да направи шишки.

Како ви се допаѓа со новата фризура?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

На Дејвид Бекам му падна косата: Фудбалската легенда е речиси ќелав! (ФОТО)

Ако ја барате идеалната работа, еве ја златната шанса – Плата од 58.000 евра и бесплатно сместување