in ,

За долгогодишни пушачи – исчистете го телото брзо и лесно

Ако сте пушач или поранешен пушач има лесен начин да се исчистите од токсините и отровите и тоа брзо, лесно и евтино.

Користете ѓумбир кој освен што е многу здрав помага и за чистење на токсините.

Помага и лукот кој треба да го јадете почесто, а и може да го сварите со куркума и ѓумбир.

Така ќе го исчистите телото од сите отрови.

Извор: готви.мк

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. МАЈ 2020 ГОДИНА

Хороскопски знаци кои не можат да склопат пријателство едни со други