in ,

Вака ќе биде идниот Сони Плејштејшен 5 Гејминг

Новата Гејминг технологија која се вика Анриел 5 енџин која ќе ја содржи новата Сони Плештејшен 5 конзола ќе биде толку реална што ќе имате чуство дека играте во некој филм. Погледнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Принцот Чарлс го откри рецептот за неговиот омилен појадок

Преслатко: Погледнете како Слаткар го заспива синчето Моша (видео)