in , , ,

Особено горда: Честитките не престануваат да пристигнуваат на адреса кај Елена Ристеска (фото)

По теркот на светските ѕвезди, сега и во Македонија има позната пејачка која лансираше парфем со својот потпис.

Елена Ристеска од својата козметична линја „Ера“ која ја најавува некое време, веќе ги им првите готови производи, односно женски и машки парфем кои ексклузивно ги објави на своите профили на социјалните мрежи како веќе готови производи.

Сега таа ја почнува рекламната кампања за двата парфеми, за кои неодамна во „Бекстејџ“ отки дека ја работела во Мајами.

-Последниве две макотрпни години посветени на мојот бренд „Era cosmetics“. Едвај чекам да ви го претставам она поради кое ја ставив привремено во втор план музиката, кажа Елена.

Сега откако ги објави официјалните фотографии, од едноставните, но впечатливи амбалажи на парфемите, за него и за неа, на адреса кај Елена Рситеска не престануваат да пристигнуваат честитки и поддршка за ваквиот потег.

Меѓу првите и чедтитааа и Марјана Станојковска и Тамара Тодевска, а пак Елена со драго срце им се заблагодари.

По коронакризата очекуваме да ги помирисаме парфемите и да ги почувствуваме мирисните ноти кои ја освоија Елена.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Даде 100 долари на бездомник, а потоа го следеше: НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ ЗА ШТО ГИ ПОТОРШИЛ ПАРИТЕ! (ВИДЕО)

НЕМОЈТЕ ДА СЕ ВЉУБИТЕ ВО НИВ: ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ ЌЕ ВИ ГО СКРШАТ СРЦЕТО