in , ,

Изолацијата го смени Ристе Ристески- како ви се допаѓа со ваков изглед? (фото)

0

Откако започна кризата од корона пандемијата, сите останавме изолирани дома, а како мажите, така и жените, подолг период заборавија на фризерски и козметички салони.

Сега кога рестриктивните мерки полека олабавуваат, а салоните почнаа со работа- сите правец на средување.

Мажите пуштија коса каква и самите не виделе, жените останаа без фарбање, фенирање, убаво лакирани нокти… Е сега, едни беа меѓу првите да се стокмат како што е ред, а пак други се уште не седнале на столчето кај своите стилисти.

Еден од нив е и победникот на „Ѕвездите на Гранд“, охриѓанецот Ристе Ристески.

Изолацијата го смени Ристе Ристески- како ви се допаѓа со ваков изглед? (фото)

Што мислите како му прилега?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

И Хана, ќерката на Тамара Тодевска има „Тик ток“ – ова е првата нејзина објава (видео)

Даде 100 долари на бездомник, а потоа го следеше: НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ ЗА ШТО ГИ ПОТОРШИЛ ПАРИТЕ! (ВИДЕО)