in ,

Сите зборуваат за второто бебе: Меган Маркл е бремена?

LONDON, ENGLAND - MARCH 09: Meghan, Duchess of Sussex departs the Commonwealth Day Service 2020 at Westminster Abbey on March 09, 2020 in London, England. The Commonwealth represents 2.4 billion people and 54 countries, working in collaboration towards shared economic, environmental, social and democratic goals. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Мика Мејер, експерт за деталите на кралското семејство и нивните протоколи, откри интересни предвидувања за второто дете на популарниот пар.

Имено, како што пишуваат странските медиумите, Меган и Хари може наскоро да обелоденат дека ќе станат родители на нивното второ дете.

Бидејќи Мега и Хари не сакаат да прават голема разлика во годините на децата, ова вест може да е веродостојна, пренесуваат странските медиуми.

Мејер даде јасна анализа на малиот Арчи, но и на бебето број 2.

„За разлика од Арчи, второто дете ќе биде родено во Америка. Тоа значи дека еден ден ќе може да стане американски претседател“, вели Мејер.

Инаку, Меган и Хари на почетокот на годината го напуштија кралското семејство и заедно со синот Арчи се преселија во Америка.

Дали навистина Меган е бремена останува да покаже времето.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Де Ниро: Би сакал да го глумам гувернерот на Њујорк

НА ВИЛАТА НА ЕМИНЕМ ВЛЕТАЛ ОБОЖАВАТЕЛ