in , ,

НА ВИЛАТА НА ЕМИНЕМ ВЛЕТАЛ ОБОЖАВАТЕЛ

На имотот на Еминем пред неколку дена влетал непознат човек кој го приметија камерите на Еминем вилата. Непознатиот човек како оправданије на неговото сторено кривично дело на полицијата изјави дека немаше намера да украде ништо или да му нашкоди на Еминем него дека имал намера да го види раперот од поголема близина и да се запознае со него. Дали добил кривична пријава засега не е познато.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сите зборуваат за второто бебе: Меган Маркл е бремена?

Боса шета низ поле: Анастасија Ражнатовиќ ја објави својата прва балада „Промашена“ (видео)