in ,

Кети Пери не сака да се мажи за Орландо?

WASHINGTON, DC - OCTOBER 11: Katy Perry attends the David Lynch Foundation's "Silence the Violence" benefit at The Anthem on October 11, 2019 in Washington, DC. (Photo by Paul Morigi/Getty Images)

Бремената пејачка Кети Пери овие денови поминува низ лош период.

Имено, откако почина нејзината баба, сега почина и мачката за која таа беше многу врзана.

Како што пишува магазинот „Ок“, Орландо и Кети ја одложија својата свадба поради коронавирусот. Меѓутоа, сега се појавија нови информации и детали, односно наводно дека своите планови за венчавка ги одложиле на неодредено време.

Сепак, како што пренесуваат странските медиуми многу се загрижени дали ќе случи таа свадба.

FOTO: GULIVER GETTY

„Орландо е многу лут, додека пак Кети не знае како да се избори со оваа ситуација, губењето на бабата и домашното милениче. Таа мисли дека ова е знак од Господ и дека Орландо не е тој. Некои пријатели мислат дека таа потајно се радува што се откажа свадбата. Нејзиното семејство и пријатели се надеваат дека ќе успеат да ги решат проблемите и дека наскоро ќе уживаат во љубовта и бракот“ вели изворот.

Иако се шпекулираше дека ја откажале свадбата поради короната, изгледа тоа не е вистина. Орландо и Кети не ги прокоментираа овие пишувања.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цеца за својот внук купила колепка од чисто злато

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 9-10 МАЈ 2020 ГОДИНА