Resident Evil 2 Biohazard RE: Борба со Зомбија во прв персон


Ова е најновиот Гејм Плеј на Азирус Гејминг од новата Хорор игра на Капком Резидент Евил 2. Погледнете го:

Previous Филип Живојиновиќ во жестока расправа по навредите кон сопругата: „Прија е ограничена, нејзиниот талент е добро да се омажи!“
Next Фановите разочарани од стилската промена на Никол Шерцингер (фото)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.