in ,

(ФОТО) ЉУБОВ НА ПРВ ПОГЛЕД: ФУСТАН-КОШУЛА Е НАЈУБАВОТО МОДНО ПАРЧЕ ЗА ТОПЛИТЕ ДЕНОВИ

Во текот на летните температури ќе ни бидат потребни парчиња од лесни левтерни материјали, а ова парче сигурни сме дека ќе ви биде омилено

Топлата сезона ни донесува моден фаворит на кој ретко која дама ќе му остане рамнодушна. Се работи за моделот на фустан-кошула кој веќе полека ги освои трендсетерките.
Можете да го носите во било каква прилика, во дневна кежуал варијанта со ниски обувки, а и вечерен изглед со сандали или чевли.
Женствен, префинет, шармантен и неверојатно удобен.

Повеќе слики видите на наредниот линк: ФУСТАН-КОШУЛА Е НАЈУБАВОТО МОДНО ПАРЧЕ ЗА ТОПЛИТЕ ДЕНОВИ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Елена Ристеска со фотографија стара 22 години се прости од Драган Вучиќ: „Се уште сум во шок“

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6. МАЈ 2020 ГОДИНА