Фановите разочарани од стилската промена на Никол Шерцингер (фото)


Уште откако се појави на светската јавна сцена, Никол Шерцингер (41) е препознатлива како црнокоса убавица и една од најжешките пејачки.

Сепак, сексипилната поранешна членка на „The Pussycat Dolls“ реши малку да си поигра со нејзиниот имиџ.

Поточно, таа објави серија фотографии на кои позира како русокоса, односно како Сенди од „Брилијантин“.

Иако веројатно станува збор за перика, Никол сигурно ги изненади своите фанови кои ја „бомбардираа“ со коментари на социјалните медиуми.

Имаше и позитивни реакции.

“Не е лошо. Убава”, ја фалеа Никол некои од фановите.

Но, имаше и негативни реакции.

„Не е руса.не ти прилега“, напишале оние на кои не им се допадна.

Како повеќе ви се допаѓа Никол, црнокоса или русокоса?

Извор: vistina.com.mk

Previous Resident Evil 2 Biohazard RE: Борба со Зомбија во прв персон
Next Не го правете ова: Неколку грешки со кои кафето го губи вкусот

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *