in

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 2-3 МАЈ 2020 ГОДИНА

На Вагата и се враќа личност од минатото, слободните Стрелци ги очекува врска, Рибите ќе донесат важни одлуки.

ОВЕН

Може да очекувате дека во текот на денешниот ден ќе остварите добри деловни соработки во блиска иднина и дека ќе бидете задоволни. Пред вас е фаза во која лесно ќе доаѓате до нови љубовни познанства. Внимавајте на срцето и крвниот притисок.

БИК

Деловното опкружување во кое се наоѓате повеќе не ви одговара и сакате да го промените работното место. Одлучни сте. Чувствувате како да немате исти емоции кон својот партнер и почнувате да се ладите. Посетете доктор.

БЛИЗНАЦИ

Ќе покажете дека сте подготвени да го менувате она што не ви одговара на деловно поле. Саканата личност ќе се обиде да добие некои признанија од вас. Размислете дали ви е потребна таква врска. Проблеми со синусите.РАКДеловната ситуација во која се наоѓате би можела да се промени иако не се надевате на тоа. Односот со саканата личност не е ист како претходно, полека се оддалечувате и размислувате за прекинување на врската. Време е за диета.

ЛАВ

Можно е во текот на денешниот ден да добиете можност за напредување или остварување на некое подобрување на работното место. Нови љубовни случувања ве очекуваат наскоро. Може да се надевате на позитивни промени. Проблеми со очите.

ДЕВИЦА

Ситуацијата на работното место генерално е добра кај вас. Не би требало да дојде до компликации. Може да очекувате дека ќе успеете да остварите стабилизација во односот со личноста која ви се допаѓа. Одлично се чувствувате.

ВАГА

Случувањата на работното место ве оптертуваат овој период. Не ви е ни малку лесно да се организирате. Ве очекува враќање на личност од минатото. Пред вас е одлична можност да расчистите сѐ. Одлично се чувствувате.

ШКОРПИЈА

Пред вас е шанса да се посветите на нови проекти кои ќе ви бидат многу значајни. Со саканата личност имате најразлични несогласувања и проблеми во љубовниот однос. Избегнувајте преголем напор.

СТРЕЛЕЦ

Можно е некои работи да не течат онака како што очекувавте во текот на денешниот ден и најдобро е да не ризикувате. Доколку сте слободни, поволен ден за почеток на врска. Проблеми со циркулација.

ЈАРЕЦ

Во текот на денешниот ден, поради нервоза и брзоплетост ќе направите најразлични проблеми. Работете на тоа да бидете смирени. Партнерот не знае на кој начин да се постави кон вас. Ве очекува неповолен период за емоции. Потребен ви е одмор.

ВОДОЛИЈА

Имате доволно искуства на деловно поле и тоа свое знаење треба да го примените на еден позитивен начин. Љубовта со личност која е од друга земја е нешто кое ќе ја врати вашата возбуда и силните емоции. Избегнувајте алкохол.

РИБИ

Може да очекувате генерално добар ден за работа. Пред вас е поволна атмосфера за важни одлуки. Опуштени сте и на саканата личност може да и ги покажете вашите искрени емоции. Здравјето е сосема добро.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Каков звук пуштаат носорози кога сакаат да се галат

„Вие сте шампиони“: Легендарните „Квин“ им посветија преработка на својот голем хит на здравствените работници и пациентите (ВИДЕО)