„Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)


Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од својот дом на социјалните мрежи, но тоа што го покажа овојпат, воодушеви многумина.

Сека го фотографираше својот двор, а потоа ја објави фотографијата на Инстаграм и во описот напиша:

– Природата се буди!

Нејзините обожаватели дадоа многу коментари за кусо време, воодушевени од она што го гледаат.

Инаку, Сека Алексиќ го иима еден од најубавите имоти од познатите на српската естрада, а надворешниот дел на вилата има доста занимливости како за неа и сопругот, така и за децата.

Извор: vistina.com.mk

Previous Марија Шерифовиќ ја пееше „Пукни зоро“, а тогаш на изненадување на сите во живо и се приклучи Новак Ѓоковиќ (видео)
Next Брачен пар на печалба во Германија: „За две години купивме стан“

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *