Марија Шерифовиќ ја пееше „Пукни зоро“, а тогаш на изненадување на сите во живо и се приклучи Новак Ѓоковиќ (видео)


Марија Шерифовиќ како и секој ден откако е во домашна изолација, се вклучи на својот Инсатграм во живо, само што овој пат се реши да пее.

Во еден момент, таа ја запеа песната „Пукни зори“, која ја изведе маестрално како и секогаш.

И тогаш се случи нешто што никој не очекуваше. Имено, во следбениците на Марија се приклучи Новакј Ѓоковиќ.

Секако, настана лудило на Инстаграм, а фановите беа воодушевени кога ги гледаа Марија и Ноле во ист кадар.

– Јас разбирам дека никој не го очекуваше ова … Дали е оваа песна во ред? Ноле, дали си добар – рече Марија.

– Се распеав овде во теретана. Секој на своето работно место. Ти благодарам. Јас сум одличен, ми ја разубави вечерта. Во моментов сум во Шпанија “, рече Ноле.

Погледнете како изгледаше тоа:

Извор: vistina.com.mk

Previous ВИДЕО: 40 тонски китови како скокаат од вода
Next „Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)