in ,

Еве чија љубов во светот на познатите коронапандемијата ја уништи, а чија ја зацврсна, како никогаш порано (ВИДЕО)

Распадот на љубовната врска на фолк пејачката Милица Тодоровиќ и глумецот Петар Стругар по петмесечното запознавање заради коронавирусот ги изненади сите. Пејачката својата утеха ја пронајде во семејниот дом во Крушевац, додека познатиот црногорски  актер останал во Белград.

Уште чија љубов, корона пандемијата ја стави на испит, која заради коронавирусот се распадна, а која се зацврсна како никогаш порано, погледнете во видеото:

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Девет работи кои не сте ги знаеле за Индијана Џонс

ВИДЕО: Типов направи од заден дел Огледало на Ајфон