in , ,

Бритни Спирс предизвика пожар во својата теретана за време на изолација (видео)

Популарната пејачка за време на изолација доживеала пех, за среќа никој не е повреден.

Имено, Бритни Спирс на „Инстаграм“ откри дека предизвикала пожар во теретаната која се наоѓа во нејзиниот дом.

Пејачката истакна дека оставила две запалени свеќи кои предизвикале пожар во нејзината теретана.

„Беше несреќа, но јас сум виновна. Поминав покрај вратата на теретаната и видов пламен. Му благодарам на Бога, алармот наскоро се изгасна и никој не беше повреден. За жал, сега имам само две парчиња опрема и еднострано огледало”, напиша пејачката под објавата.

Фановите под објавата и пружија поддршка потенцирајќи дека единствено што е важно дека таа е добро.

https://www.instagram.com/tv/B_lF6pDgT4C/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

„Планирам да заминеме што подалеку од овде“: Тијана и Милан прославија 19 години брак

Не е само кафето решение: Како да се освестите кога ве фаќа дремка бидејќи не сте спиеле доволно?