in ,

Велешката музичка група Тхе Чикс денес направија 4 години

Велешката музичка група, триото Тхе Чикс направија денес четири години. Еве го испод натписот кој го ставија на Фејсбук. Јас како сопственик на вирално.мк ќе искористам да им го честитам роденденот, да ви се нижат много години, среќен роденден.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Карлеуша се пофали со новата „бренд играчка“ од 40.000 евра, колку што чини еден помал стан или луксузен автомобил, а не е ниту едно од нив (ФОТО)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30. АПРИЛ 2020 ГОДИНА