in ,

Анастасија Ражнатовиќ направи промена по два месеци во карантин (фото)

Анастасија Ражнатовиќ како и сите нејзини колеги, ги почитуваат мерките за заштита од коронавирусот.

Таа времето во изолација го поминува во домот на Дедиње или пак со нејзиното момче.

Бидејќи најголемиот дел од времето го поминуваат во домашна изолациј, познатите веќе подолг период се во опуштени изданија, без високи потпетици и без грам шминка.

Меѓутоа, Ражнатовиќ по два месеци во карантин направи промена, односно се нашминка и на социјалните мрежи сподели фотографија со шминка.

„Кога ќе се нашминкаш по два месеци“ напиша таа во описот на фотографијата.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ЗЕЛЕНИЛОТО ЈА ПОТТИКНУВА СРЕЌАТА: КАКО ВЛИЈАЕ ВРЗ МЕНТАЛНОТО ЗДРАВЈЕ?

Карлеуша се пофали со новата „бренд играчка“ од 40.000 евра, колку што чини еден помал стан или луксузен автомобил, а не е ниту едно од нив (ФОТО)