in ,

(ФОТО) „УЖАСНИТЕ“ САНДАЛИ ПОВТОРНО ГЛАВЕН ТРЕНД И ОВА ЛЕТО

Трендсетерките успеаа да вратат назад на модната сцена бројни модни парчиња кои важеа за катастрофални, а ова е уште едно меѓу нив кое не баш сите ги воодушеви

Модните правила повеќе не постојат со оглед на тоа што Инстаграм стана главна платформа за поставување на модните трендови а за тоа се уверивме веќе многу пати кога некои од трендсетерките ќе постават слика носејќи некое парче и потоа тоа станува вртоглав тренд и покрај тоа што не секои од нив важат за омилени.

За оваа летна сезона, во тие трендови кои повторно се вратија на модната сцена иако се омразени од голем број модни фанатици спаѓаат сандалите Birkenstock кои беа доста популарни во ’90-тите иако ја носеа титулата „најгрди сандали“.
Се чини дека ова лето и покрај својот прекар, ќе бидат помеѓу најносените обувки.

За да видите повеќе кликнете на наредниот линк: (ФОТО) „УЖАСНИТЕ“ САНДАЛИ ПОВТОРНО ГЛАВЕН ТРЕНД И ОВА ЛЕТО

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28. АПРИЛ 2020 ГОДИНА

Ламбе Алабаковски стана татко – еве кое име го одбра за наследникот (фото)