in , ,

Снаата и свекрвата ги вкрстија гласовите: Лепа Брена и Пријовиќ конечно запеаја во дует (видео)

Српската ѕвезда Лепа Брена времето во изолација го поминува во својата луксузна вила на Бежаниска коса.

Таа неколку пати досега истакна колку многу и недостига публиката и фановите, па едвај чека да се врати на своите настапи.

Во меѓувреме, Брена за да ги забавува своите фанови од својот дом снима некои од нејзините познати хитови.

Овој пат Брена го вкрсти гласот со нејзината снаа Александра Пријовиќ, па заедно ја отпеаја песната „Пожелу сречу другима“.

Видео снимката каде снаата и сверквата пеат од своите домови ја објавија на „Јутуб“, а како звучи кога Брена и Прија ќе запеат заедно погледнете во продолжение.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Љубовта на Лила може да се добие на подарок, а може и… да се купи (ФОТО)

ФОТО: 157 ИЛЈАДИ ЈА СЛЕДАТ ОВАА ЖЕНА НА ИНСТАГРАМ ЗА ДА ЈА ВИДАТ КАКО ТАА ПРЕСОЗДАВА ЗАЧУДУВАЧКИ ИСТОРИСКИ ФУСТАНИ