in , ,

#Бекстејџседидома: Вечерва онлајн со вас на Инстаграм – Елена Ристеска

Како што веќе знаете, пред неколку дена и официјално стартуваше кампањата #Бекстејџседидома, на најгледаниот и најпопуларен забавен ТВ магазин „Бекстејџ“, кој ја прилагоди и адаптираше својата програма и содржини во новосоздадените услови на карантин и домашна изолација.

И оваа седмица продолжуваме со #Бекстејџседидома…  Live!

Неделава, понеделнички, на 27. април 2020 година  ја започнуваме директно од дома со една од најпознатите македонски музички ѕвезди, атрактивната поп пејачка Елена Ристеска.

Лајвот почнува точно во 20.00 часот, а сите фанови ќе имаат можност да се вклучат во живо, да ги прашаат гостите она што сакаат, а можеби и да ги слушнат како пеат во живо, или пак да изведат нешто во домашни услови.

Затоа, не излегувајте никаде и не пропуштајте #Бекстејџседидома…  Live!

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФОТО: 157 ИЛЈАДИ ЈА СЛЕДАТ ОВАА ЖЕНА НА ИНСТАГРАМ ЗА ДА ЈА ВИДАТ КАКО ТАА ПРЕСОЗДАВА ЗАЧУДУВАЧКИ ИСТОРИСКИ ФУСТАНИ

Поминаа 25 години од спотот на Цеца за песната „Знам“, а еве како денес изгледа манекенот по кој девојките лудуваа (фото)