in ,

НАЈУБАВИ ФОТОГРАФИИ ОД НЕБОТО: КОГА ЌЕ СЕ ЗДРУЖИ ЈАТО ПТИЦИ, НАСТАНУВА МАГИЈА!

0

Комбинацијата од вистинско место во вистинско време создава нереален резултат! Токму вакви фотографии ви претставуваме во галеријата – јато птици кои формираат неверојатни облици.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24. АПРИЛ 2020 ГОДИНА

„Ролинг стоунс“ првпат по осум години објавија песна