in , , , ,

Кога Брена нема помош од фризер… Сакаше да се пофали со стајлингот ама сите гледаа во нејзината коса (фото)

Лепа Брена и во изолација практикува да биде дотерана и убаво да изгледа, а нејзиното најново издание предизвика внимание кај следбениците на социјалната мреѓа Инсатграм каде ја објави фотографијата.

Брена позираше во својот раскошен двор, а во косата решила да стави екстензии, но горниот дел не го средила најдобро.

Очигледно дека оваа фризура не е направена од раце на професионалец, па стајлингот со која Брена сакаше да се пофали, падна во вода поради превпечаливата фризура.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Во домот на Здравко Чолиќ пристигна нов член (фото)

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 25-26 АПРИЛ 2020 ГОДИНА